«

»

Ağu 08

2013 – 2014 Sonbahar Kombinleri

Sonbahar yaklaşırken blogumuzda biraz modaya yer vereyim dedim.Sonbahar kombinleri hakkında biraz bilgi vereceğim siz değerli dostlarıma.Öncelikle bilekte biten pantolonlar çok moda olacak kızlar.Bu tür pantolonların üzerine hırka,gömlek,uzun kazak,ceket giyerek iyi bir kombin oluşturabilirsiniz.Ayrıca pantolonlarla birlikte blazer ve kruveze ceketleri kombinleyerek harika bir görünüme sahip olabilirsiniz.aşağıda resimlerini gördüğünüz trend ve tarz kombinleri mutlaka denemelisiniz.sonbahar denilince her ne kadar akla koyu renkler gelse de bu sonbahar çevrenizde çok renkli kombinle görmeniz sizleri şaşırtmasın.Desenler,çizgiler gömleklerin ve ceketlerin üzerinden eksik olmayacak.Aşağıdaki kombinlerimize bir gözatın..
1

 

Bilekte biten siyah pantolon ve üzerine giyilen beyaz salaş bluz oldukça güzel duruyor.Ayrıca kırmızı detayları çok olan çizgili atkı ayrı bir hava katmış durumda.

 

 

 

 

2

 

 

Çizgi desenli bilekten pantolon gayet güzel görünüyor.Sonbahar kombini olmasına rağmen pantolon altındaki ayakkabı rengi tarz olmuş.

 

 

 

3

 

Sonbaharda blazer ceketle olan kombinleri de çok fazla göreceğinizden emin olabilirsiniz.

 

 

 

 

4

 

 

 

Sonbahar da renkli kıyafetler oldukça popüler olacak.Örnekteki gibi pantolon üzeri salaş bluz veya hırkalar çok iyi görünmenize yardımcı olacaktır.

 

 

Bir sonraki yazımızda görüşmek üzere, yeni kombinler ve moda ile ilgili bilgiler için takipte kalın .. Yüzünüzden gülücük eksilmesin :) Hayırlı bayramlar..

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Şalgam Suyunun Faydaları başlıklı makalemizde Şalgam suyu, Şalgam suyu hakkında ve Şalgam suyunun etkisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Genel